Služby

Prehľad našich služieb

1. Pracujeme v tíme.

V našom tíme si zakladáme na RÝCHLOSTI a KVALITE. Práve preto pracujeme v kolektíve a komunikujeme o všetkom spoločne. V jednote kolektívu je sila a kvalita našej práce!

2. Spájame malé veci do veľkých.

Je to veľmi jednoduché. Všetky vaše požiadavky a návrhy spojíme a budeme sa snažiť vytvoriť čo NAJEFEKTÍVNEJŠIU KAMPAŇ pre Vás za výhodných podmienok.

3. Globálne projekty nie sú pre nás problém.

Pokiaľ ste nadnárodná firma, nemáme problém so spoluprácou. Máme za sebou desiatky spokojných klientov, nadnárodných spoločností, ktorým sme dokázali splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky. Všetko kvalitne, rýchlo a efektívne bez väčších starostí!

4. Komunikujeme na úrovni.

Komunikácia s Vami vždy prebieha na vysokej úrovni. Dokazuje to fakt, že každý deň sa na nás môžete obrátiť aj na našom telefónnom čísle alebo prostredníctvom nášho emailu, na ktorý odpovedáme do pár hodín.

5. Využívame technológiu, ktorú neustále zlepšujeme.

Využívame technológiu, ktorú neustále zlepšujeme. Študujeme zmeny v e-mail marketingu a preto neustále vylepšujeme a inovujeme všetky naše ponúkané služby. Naším prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť!

6. Ak nás zavoláte, kávička je na nás.

Čo by ste povedali na to, že nám zavoláte a automaticky máte šálku kávičky ZADARMO? To ako poďakovanie za to, že nám dôverujete.
Alebo chcete svoju kampaň radšej prebrať osobne? V tom prípade prídeme priamo za Vami do Vášho mesta a kávička je pre Vás na nás!

Ku každej kampani dostanete súhrnný výpis štatistík

Po skončení kampani zanalyzujeme Vašu aktivitu na stránke a zašleme súhrnný výpis s návštevami a preklikmi na web.

Prečo práve my?

V porovnaní s konkurenčnými webmi, samotné emailové správy dodávame do schránok skutočným ľuďom. Nepoužívame vo svoj prospech takzvaný „strojený traffic”, čo znamená, že sa nesnažíme zvyšovať návštevnosť cez automatické roboty. Nepreťažujeme Váš server nepotrebnou a bezcieľnou falošnou návštevnosťou! Hocijaké kliknutie pochádza z konkrétneho emailu. Samotné údaje o návštevnosti Vášho webu je možné vidieť v reálnych štatistikách návštevnosti. Konkrétny návštevník webu (užívateľ) má k dispozícii nie iba samotný obsah emailu, ale po kliknutí naň sa ocitá priamo na Vašej webovej stránke. Potrebujete ešte niečo viac?

Viac o nás
×

Každý z našich príjemcov registráciou na jeden z našich portálov súhlasil z prijímaním reklamných e-mailov, a túto zodpovednosť berieme na seba. Ak po určitom čase prijímateľ prestane súhlasiť, svoju registráciu zruší jedným kliknutím na odkaz, ktorý prikladáme do každého e-mailu na spodnú časť.

×

Zasiahnite svojou reklamou viac ľudí ako kedykoľvek predtým. Vo všeobecnosti emailingu hovoríme vtedy, ak sú elektronické letáky rozposlané do poštových schránok – emailov. V zásade platí, že Vaše grafické znázornenie ponuky bude rozposlané do schránok našich užívateľov alebo firiem. Ak ste túto službu doposiaľ nevyužívali alebo len striedmo, je čas to zmeniť – a čo najskôr, aby ste sa zviditeľnili už DNES!

×

• Najefektívnejšia, najsilnejšia reklama / ONLINE reklama za NAJLEPŠIU CENU. Táto je hodnotená v kategórii „cena za klik“ na samotnú webstránku;
• Povolenia na akceptáciu jednotlivých e-mailov. Túto dôležitú skutočnosť a významnosť berieme do vlastných rúk / na seba;
• Špeciálne oslovenie pre každého. Takzvaná personalizácia oslovenia (napríklad pre janko@mrkvicka.sk);
• Rýchla efektívnosť. Rast návštevnosti webovej stránky (serveru) pomôže aj samotným internetovým vyhľadávačom.

×

S výnimkou toho, že si konkrétne návštevník (užívateľ) Vašej webovej stránky (webu) prečíta samotný e-mail a tak sa zoznámi s Vami, okrem toho veľa ľudí aj preklikne na Vašu internetovú stránku s cieľom nadobudnutia podrobnejší a detailnejších údajov a poznatkov. Rovnako samotná návštevnosť je nesmierne významná aj pre najsilnejší internetový vyhľadávač Google. Vychádza sa v tomto smere zo všeobecnej zásada, že „Pokiaľ má Vaša internetová stránka vyššiu návštevnosť (v stovkách a tisícoch) tak sa automaticky radí do výsledkov vyhľadávania na popredné miesta. Na túto skutočnosť je potrebné pamätať, ako aj na to, že tieto výsledky týkajúce sa návštevnosti internetového webu nenadobudnete z bežnej bannerovej alebo inej internetovej reklamy, ale iba z hromadného emailingu. Ešte stále nemáte jasno, prečo je potrebné zvýšiť návštevnosť aj Vašej internetovej stránky? Sme tu pre Vás ...