Dovoľte nám

PRESVEDČIŤ VÁS O NAŠÍCH SCHOPNOSTIACH

Stoja za nami stovky našich spokojných klientov. Prácou pre vás získavame stále nové neoceniteľné skúsenosti. Dovoľte nám o tom presvedčiť aj vás. Neustále sa zlepšujeme, aby sme aj vám mohli poskytnúť kvalitné služby.

Podpora – Grafika – Rozosielací systém

Viac

Neváhajte sa nás opýtať

Sme tu pre vás, aby sme vám mohli vždy profesionálne poradiť.

Kontaktovať

Benefity

KTORÉ ZÍSKATE V SPOLUPRÁCI S NAMI

01
Férový prístup

Spoluprácu s vami si maximálne vážime. Pri jednaní s klientmi sa striktne držíme nášho etického kódexu. Chceme s vami totiž hrať „fairplay“.

02
Komplexné riešenie

Pri vytváraní nového projektu detailne zanalyzujeme všetky súvislosti a alternatívy, ktoré môžu nastať. Náš tím len tak ľahko niečo nezaskočí.

03
Profesionálny tím

Sme špecialisti v oblasti HR. Našu vášeň sme pretvorili do povolania a zasvätili tomu našu dospelosť. Sme tu od toho aby všetko fungovalo bezchybne.

04
Nepretržitá komunikácia

S nami nestratíte prehľad o situácii. Zakladáme si, aby sme našich klientov vždy informovali novinkami o dianí počas práce na ich projekte.

Náš cieľ

JE VAŠA SPOKOJNOSŤ

Naši špecialisti v oblasti HR a ich férový prístup pri jednaní s klientmi v spojení s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami vytvárajú dokonalú symbiózu pri poskytovaní komplexných riešení pre vás.

Chceme stále napredovať vpred a poskytnúť vám vždy niečo viac. Našim poslaním je v prvom rade uspokojiť potreby klienta. Spolu s vami máme možnosť pracovať na výnimočných projektov a zdokonaľovať sa. Pracujeme tvrdo, aby sme sa mohli stať najlepšími na trhu. Výsledky našej práce sú pre nás veľmi dôležité. Radi nechávame o sebe vedieť a stotožňujeme sa s týmito charakterovými vlastnosťami.

• Precíznosť
• Zodpovednosť
• Spoľahlivosť

  • Peter, Všetkopremobil.sk
    "Návštevnosť v našom eshope rapídne stúpla a rovnako aj počet objednávok a celkový obrat nášho obchodu. Je to ideálna forma reklamy, ktorá funguje okamžite"
  • Warmacher.com
    "Náše fórum opäť ožilo, marketingová kampaň priniesla stovky nových používateľov a návštevnosť dlhodobo rastie"
  • Marek Bako, BAKO trade, s.r.o.
    "S výsledkami marketingovej služby EmailCompany.sk sme boli nadmieru spokojný. Veľmi nám pomohli pri štarte nášho nového internetového projektu"